Poldinka

Poldinku si virtuálně adoptoval pan Michal Dvořák s kočičí bandou a paní Pavla Koritenská. Mnohokrát děkujeme za podporu.

10/2019

S Poldinkou jezdíme často na kontrolní vyšetření kvůli špatné chůzi zadních nožiček. Bere pravidelně dvoje léky a zatím nedochází ke zhoršení. Každý den za hezkého počasí musí ven na bezpečný dvorek a nožičky protahujeme. Je třeba nožky neustále procvičovat jinak by zeslábly a ochrnuly. Ostatních koček si moc nevšímá. Nezajímají ji. Je bezkonfliktní a vždy je moc ráda, když na ni večer zavolám Poldinko domů. Ví kde bydlí a už stojí u dveří do ložnice.


04/2019

Poldinka byla odchycena v chatové oblasti na Smraďavce. Někdo tam kočky nesnášel a likvidoval je. Poldinka měla svrab, byla začervená. Při příjmu šla zrovna na veterinu a na kastraci. Měli jsme strach zda nebude březí, což se potvrdilo. Je narozená asi v roce 2014. Je testovaná, FIV a FeLV negativní, očkovaná. Má problémy se zadníma nožičkama. Nechodí po packách. Dělali ji vyšetření, ale nebyl zjištěný důvod. Je umístěná u nás, kde má svůj klid. Přeřadili jsme ji z toho důvodu do virtuální adopce a doufáme, že bude nadále v pořádku.