Lukas

Lukase si virtuálně adoptoval pan Marek Gmuzdek. Mnohokrát děkujeme za podporu.

11/2019

Lukas nám každým dnem dovede dávat najevo svoji vděčnost. Začátkem listopadu měl kašel a zánět průdušnice. Dostal antibiotika, bez problému je bral. Pan doktor zrovna udělal vyšetření očička. Vidí na něj špatně, ale produkuje slzy a tak není třeba mu kapat oční gel. Lukas je kočičí táta i máma zároveň. Čistí hlavičky , uspává a tulí se k nim. Všechna koťata ho ráda vyhledávají, jako by poznala, že je to kocourek u kterého vždy budou v bezpečí.


07/2019

Lucas již podstoupil operaci oka, protože v pravém oku mu začal hnisat dlouhodobý zánět. Celá oční bulva byla vyjmuta a Lucas je již v pořádku a dělá adoptivního "taťku" našim nejmenším koťátkům.


04/2019

Volala nám paní, že v jedné z firem ve Starém Městě dlouhodobě žije černý kocourek a nyní je ve špatném stavu. Převezla ho na kliniku, kde jsme se domluvili o přijetí kocourka. Na pravém očičku má těžký zánět, který mu trvale oko poškodil. Je v léčení a dle výsledku se časem rozhodne zda mu nebude vyoperovaná celá oční bulva. Je moc hodný, až se dá do pořádku bude kastrovaný. Je narozený cca v roce 2016. Na klinice dostal jméno Lukas.