Lízinka

Lízinku si virtuálně adoptovala paní Lída Koukalová. Mnohokrát děkujeme za podporu.

03/2021

Kočička Lízinka několikrát utekla svým majitelům z bytu. Když ji potřetí přestali hledat, pustili jsme se do hledání ztracené kočičky sami. Vždy večer po nakrmení celého útulku jsme se vydávali do prohledávání sídliště v UH. Trvalo to téměř půl roku, než nám známá dala vědět, na kterém místě se nachází a kočičku, kterou nakrmila se konečně podařilo dostat do bytu. Bylo třeba obnovit očkování, odčervení. Byla zadredovaná, dehydrovaná a plachá. Nyní je s námi doma, návštěv se bojí a proto zůstane jako stálý obyvatel útulku.


09/2017

Plachost se pomalu vytrácí. Ještě se jí stýská po své paničce. Při kontaktu zasyčí, ale neublíží. Nechá se hladit a užívá si to. Potřebuje víc času a trpělivosti a bude z ní úžasná kočička. 


08/2017

Starší paní z Kunovic dostala mrtvici a byla převezena na jednotku intenzivní péče do UH. Dle sousedů nemá děti ani žádné příbuzné. Dvě kočičky byly pro ni vším. Původně jsme moc váhali s převzetím. Máme stále plno. Malých prcků přibývá rychleji, ale když začátkem září odešlo několik koťátek, nakonec jsme svolili. Jednalo se o 3 letou krásně zbarvenou modrošedou kočičku Lízinku a 7 letou Mindu. Obě kočičky jsou kastrované a údajně očkované, ale průkaz nám nebyl předán. Kočičky jsou moc hodné, přítulné ale hodně teskní.