Ljoša

10/2021

Z Ljoši vyrostl opravdu velký kocour. Nedá se popřít, že moc rád baští a vždy mu velice chutná. Překonal všechny zdravotní problémy a nyní je z něj zdravý a mazlivý kocour. Absolvoval testy na plísně a rozbor kůže. Obojí vyšlo jako negativní. Je alergický na některé druhy travin. Jinak je v pořádku. Očkovaný, odčervený, testovaný, FeLV a FIV negativní.


11/2019

Ljoša je po operaci mízních uzlin. Vzorky poslány na histologii společně se vzorkem kůže. Na rakovinu to pod mikroskopem prý nevypadá, asi imunitní reakce na zánět kůže.


10/2019

Ljoša byl nalezený na poli u železničního mostu, kde ho našla paní při venčení pejska. Byl olísaný, hubený a paní si myslela, že je mrtvý. Počkala u něho a zavolala nám. Kocourka jsme umístili do karanténního boxu. Nakrmili, odčervili a nechali odpočinout. Když se hltavě najedl, začal zvracet a my našli na podložce tasemnice. Převezli jsme ho na veterinu, kde byl umístěný několik dní. Udělali biochemku, FeLV, FIV je naštěstí negativní, varlátka v bříšku, dostal injekčně antibiotika a objednali nás na operaci mízních uzlin. Narozen cca 2016.